Firma MAJMEX jest jednym z głównych dystrybutorów sznurka rolniczego, a także innych wyrobów rolniczych na terenie Polski. Firma powstała w 1992r. z inicjatywy jej obecnego właściciela, Józefa Maja. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w branży rolniczej firma MAJMEX zajmuje czołowe miejsca jako odbiorca sznurka rolniczego, według rankingów producentów.

W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: sznurek rolniczy, siatka do belowania, folia do sianokiszonek, obuwie robocze, ubrania robocze, gumowce, gumofilce, łopaty do śniegu i zbożowe, worki raszlowe oraz worki zbożowe. Naszym Klientom gwarantujemy produkty wysokiej jakości i znanych marek, produkowane przez znanych i rzetelnych producentów. Współpracujemy z czołowymi producentami krajowymi i zagranicznymi, stale kontrolujemy jakość oferowanych przez nas wyrobów rolniczych.

Naszym głównym założeniem jest współodpowiedzialność za Państwa sukces, dlatego priorytetem jest dla nas poziom obsługi Klientów. Zapewniają go nasi handlowcy i pracownicy ds. handlowych. W ramach oferowanych udogodnień zapewniamy dowóz towarów bezpośrednio do Klienta.

 Poniżej prezentujemy otrzymane przez nas nagrody i wyróżnienia: